EMEKTAR MAKİNA’DA HEDEFLER BÜYÜK - emektarmakina.com.tr
 
Hyundai Welding   0262 335 34 96 Anasayfa İletişim

EMEKTAR MAKİNA’DA HEDEFLER BÜYÜK

Ürün Çeşitlerimiz

 
Dış Ticaret
İkinci el ürün alım ve talepleriniz için
Online Satış
www.indirimlimakina.com
Dergimiz
Dergimiz için tıklayınız.
 
 
2016 yılı iş planı toplantısında konuşan Emektar Makina Yönetim Kurulu Başkanı Serap Demirer, 2016 yılında daha büyük yatırımlara imza atacaklarını söyledi
 Makine sektöründe ilimizin öncü firmalarından olan Emektar Makina, 2016 yılı iş planı toplantısını Wellborn Luxury Hotel’de gerçekleştirdi. Sabahın erken saatlerinde başlayan toplantıda Emektar Makina’nın 2015 yılı büyüme rakamları değerlendirilirken, 2016 yılı hedefleri de detaylı bir şekilde masaya yatırıldı. Toplantıya; Emektar Makine Yönetim Kurulu Başkanı Serap Demirer, genel müdür Haris Akbaş, finans uzmanı Selçuk Taş, avukat Ahmet Şen ve şube müdürleri tam kadro katıldı.

 

SANAYİCİNİN YANINDA

2016 yılı iş planı toplantısı Emektar Makina Genel Müdürü Haris Akbaş’ın açılış konuşmasını yapmasıyla başladı. Sırayla firma yöneticileri kendi uzmanlık alanları doğrultusunda şirketin gelecek vizyonu hakkında personeli bilgilendirdi. Firma içi gerçekleştirilen toplantıların önemini belirten Emektar Makina Yönetim Kurulu Başkanı Serap Demirer, “Sürekli büyüyen ve teknolojik gelişmelerle yerinde adımlar atan firmamızın, ana kuralının ne olursa olsun sanayicinin yanında olmaktır” dedi.

 

BİZİM YILIMIZ OLACAK

2016 yılının personel çalışma çizelgesinin belirlendiği toplantıda Emektar Makine Yönetim Kurulu Başkanı Serap Demirer, Marmara Bölgesi ve Batı Karadeniz’den sonra diğer bölgelere de yatırım yapacaklarını söyledi. Demirer, “Biz firma olarak önde gelen sanayicilere, yatırım danışmanlığı yapıyoruz. Bu gücümüzün farkındayız. Bir firmanın büyümesi için finansal ve uzman kadro anlamında tüm alt yapımızı oluşturduk. 2016 yılı bizim için yeniliklerin ve daha büyük yatırımların yılı olacak” cümleleri ile düşüncelerini paylaştı.

BİZİM KOCAELİ GAZETESİ HABERİ
http://www.bizimkocaeli.com/haber/guncel/emektar-makinada-hedefler-buyuk/151895.html 

 
 
 
 
 
Emektar Makina
Bize Dair
Misyon Ve Vizyon
Referanslar
Belgelerimiz
 
Ürün Çeşitleri
Üniversal Torna Çeşitleri Frezeler
Matkaplar Testereler
Pres Makinaları Taşlama Tezgahları
Abkant Giyotin Tüm ürünlerimiz >>
 
Bize Ulaşın
Adres : Küçük Körfez Sanayi Sitesi, 15. Blok No:3 İzmit / KOCAELİ / TÜRKİYE
Telefon : +90 262 335 34 96 - 335 33 47
E-mail : info@emektarmakina.com.tr
 
Takip Edin
Anasayfa İletişim