SAC İŞLEME

BAYKAL Abkant

APHS C ABKANT

Baykal APHS C Abkant Kapasitesi

1250mm’den 4000mm’ye kadar bükme boyu, 40 tondan 300 tona kadar bükme kapasitesi, 1070mm’den 3550mm ayaklar arası mesafe, 410mm’den 500mm boğaz derinliği.

Baykal APHS C Abkant Genel Özellikler

Bütün gerekli büküm hesaplamalarına ve geniş hafızalı kalıp kütüphanesine sahip kullanımı çokk kolay CNC sistemi. Çok bükümlü karmaşıkk şekillerin yanında, sürekli tekrarlanabilirlilik gerektiren seri üretimlere uygunluk.  Büküm hassasiyeti ve tekrarlanabilirliği konvansiyonel abkant preslerden en az beş kat daha fazla.  Oransal valf teknolojisi ve hassas lineer cetveller sayesinde +-0.01mm ye kadar tam senkronize Y1-Y2 eksenleri.

Baykal APHS C Abkant Standart Özellikler

Kontrol tipi: 4 eksen nümerik CNC, Baykal EC4. Kontrol edilebilen makine eksenleri : Y1-Y2 silindirleri, 2 arka dayama ekseni, bombeleme ekseni. Çarpışma algılaması ile en uygun nümerik büküm sırasının otomatik tespiti. Kalıp bilgisi girmek içim 2 boyutlu (2D) grafik editör. Otomatik denetimlerle eksen pozisyonlarının programlanması; R eksen pozisyonunun, bölme tonajının ve bombelemenin otomatik hesaplanması. Program adımları ve kalıp bilgisi için yüksek kapasitede hafıza, 7000 program ve her programda 80-adım kapasite, yüksek ürün adedi ve her program adımı için 99 tekrar imkanı. USB flash diskle kontrole aktarılabilen büküm dosyaları yapmak için iki boyutlu grafikli (2D off-line) software programı makine ile birlikte ücretsiz. Direkt bükme açısı veya mutlak değer girerek mamul programlama. Her bir CNC programı için programlanabilir veya otomatik hesaplanan fonksiyonlar.

DİĞERLERİ Diğer Ürünler