SAC İŞLEME

ISITAN Abkant

EB 2160

Isıtan EB 2160 NC Abkant Kapasitesi

Bükme kuvveti 60ton, tam boyda bükme kapasitesi 4mm, bükme boyu 2100mm’dir. Ayaklar arası mesafe 1700mm, Boğaz derinliği 320mm.

Isıtan EB 2160 NC Abkant Genel Özellikleri

Motor ve NC kontrol ile Y eksen açı ayarı, Hızlı kalıp söküp takma için kullanılan PROMECAM sayesinde manuel bombeleme imkanı, Lineer kızak ve rulman sistemi ile kolay hareket ettirilebilen ön destek kolları, Alt kalıbı merkezlemek için sıkma ve sabitleme civataları.

Isıtan EB 2160 NC Abkant Kullanılan Malzemeler

Makinanın üst tarafında bulunan kompakt, az bakım gerektiren HAWE veya REXROTH hidrolik sitem ünitesi, Avrupa menşeli SIEMENS ve PIZZATO, BALLUF elektrikli ekipmanlar sayesinde uzaktan bağlantılı servis çözümü, LEUZE marka güvenlik sistemi ve öğrenme modu ile farklı formlarda bükme

TEKNİK DETAYLAR

ISITAN EB 2160 NC ABKANT STANDART ÖZELLİKLER

Çift pistonlu üst çene ile bükme sistemi, Çelik gövde ve üst çene malzeme sayesinde statik ve dinamik rijitliği sağlamış, Kolay ayarlanabilir, fiber kızak yataklar ile desteklenen üst çene hareketi, Paralelliğe yardımcı, mukavemetli dengeleme mili ve eksantrik bilya sistemi, Piston içerisindeki mekanik strok sistemi ile motor kontrollü açı ayar mekanizması, Farklı bükme kalıplarının kullanımını kolaylaştıran yüksek strok ve ön açıklık, Basınç valfleri ile NC kontrol ünitesinden kolay tonaj ayarı ve alt strok noktasında durdurma, Aşırı basınç artışına karşı hidrolik emniyet sistemi, Çift hızlı çalışma sistemi; serbest düşme, yavaş büküm seri dönüş, Çok fonksiyonlu ayak pedallı sayesinde NC kontrolü ve programı acil durdurma sayesinde CE’ye uygundur. Makinanın üst tarafında bulunan kompakt, az bakım gerektiren HAWE veya REXROTH hidrolik sitem ünitesi, Avrupa menşeli SIEMENS ve PIZZATO, BALLUF elektrikli ekipmanlar sayesinde uzaktan bağlantılı servis çözümü, LEUZE marka güvenlik sistemi ve öğrenme modu ile farklı formlarda bükme, Standart NC kontrol ünitesinde 500 program ve her program içerisinde 200 satıra kadar yazma imkanı vardır. USB ile kolay program yükleme-indirme imkanı. Standart üst ve alt kalıplar, Lineer kızaklı ve NC kontrollü ile programlanabilen motorlu X eksenli arka dayama 600 mm mesafe ve 0,2 mm çalışma hassasiyeti, Motor ve NC kontrol ile Y eksen açı ayarı, Hızlı kalıp söküp takma için kullanılan PROMECAM sayesinde manuel bombeleme imkanı Kolay hareket eden kontrol paneli, Lineer kızak ve rulman sistemi ile kolay hareket ettirilebilen ön destek kolları, Alt kalıbı merkezlemek için sıkma ve sabitleme civataları, Arka dayamada programlanabilen hassas geri çekilme.

TEKNİK ÖZELLİKLER BİRİM Isıtan EB 2160 NC Abkant
Bükme kuvveti ton 60
Bükme kapasitesi mm 4
Büküm boyu mm 2100
Ayaklar arası mesafe mm 1700
Strok mm 160
Büküm hızı mm/s 10
Boşta inme hızı mm/s 90
Boğaz derinliği mm 320
Daylight mm 380
Tabla Genişliği (f) mm 100
Tabla Yüksekliği © mm 845
Motor gücü pompa kw 7,5
Motor gücü X eksen kw 0,75
Motor gücü Açı Ayar kw 0,37
Motor gücü R eksen kw 0,2
X eksen mesafes mm 600
Boy (A) mm 2450
Genişlik (B) mm 1600
Yükseklik (H) mm 2235
Ağırlık kg 4340
Daha Fazla

DİĞERLERİ Diğer Ürünler