SAC İŞLEME

BAYKAL Abkant

APHS ABKANT

Baykal APHS Abkant Kapasitesi

1250mm’den 6000mm’ye kadar bükme boyu, 40 tondan 1000 tona kadar bükme kapasitesi, 1070mm’den 6050mm ayaklar arası mesafe, 410mm’den 750mm boğaz derinliği.

Baykal APHS Abkant Genel Özellikler

Statik ve dinamik rijitliği sağlanmış, monoblok, kaynaklı gövde. Üstün evsaflı dövme çelikten imal edilmiş ve hassas honlanmış silindirler ile aşağı hareketli bükme sistemi. Düşük sürtünmeli fiber kızak yataklar ile desteklenmiş üst çene hareketi. Oransal valf teknolojisi ile entegre tam elektronik dengeleme senkronizasyonu: CNC kontrol sistemi vasıtası ile çene paralelliğinin sürekli izlenmesi ve ayarlanması sonucu azami bükme hassasiyeti ve parçaların birbiri ardına özdeş büküm imkanı sağlanmıştır. Doğrusal cetveller vasıtası ile hassas strok derinlik kontrolü. Bilyalı miller üzerinde hareket eden, DC-motor sürücülü, CNC kontrollü arka dayama sistemi. Blok-tipi Avrupa hidrolik donanım. Havalandırmalı, kompakt dizayn edilmiş elektrik panosu. Avrupa Birliği Makine Emniyeti Yönetmeliğine tam uyum ve belgeli CE etiketi

Baykal APHS Abkant Standart Özellikler

Kullanımı kolay bir bilgisayar ortamında, komple programlama ve makine kontrol özellikleri sağlayan, grafikli kontrol ünitesi: Programlanabilir çok eksenli kontrol.  Y1-Y2 silindir eksenleri.  X1-X2-R1-R2-Z1-Z2 arka dayama eksenleri. CNC’li alt tabla bombeleme ekseni. ilave eksenler için modüler genişleme imkanı. Kalıp bilgileri ve program adımları için yüksek hafıza kapasitesi. Yüksek sayıda mamül ve büküm tekrar imkanı.

DİĞERLERİ Diğer Ürünler